BERGFIETSRY

SPUR MTB-SKOLEREEKS

Spur MTB-skolereeks moet elke ryer konstant goed presteer in elk van die vier wedrenne. Die topskole word bepaal na die vier provinsiale wedrenne en hierdie skole word dan na die Nasionale Kampioenskap genooi.

SA NASIONAAL KAMPIOEN (ALGEHEEL)

BESTE BERGFIETSRYERS

Leih Elliot   Sub Junior Kyle Tolmay Sub Junior Marco de Bruin Jeug 16 Simoné Oberholzer Jeug 15 Ian Els   Jeug 15

PRESTASIES 2018

SPAN 2018

Wilhelm Breytenbach, Leah Elliot, Margo de Bruin, AB Herbst,  Wicus Breytenbach, me C Du Bruyn, Rimarí Sutton, Stefan Botma, Izé Rautenbach, Divan Blignaut Ruben Liebenberg, Simoné Oberholzer, Samantha van Es, Genevieve Curtis, Dylan Oosthuysen, Christiaan Matthee, Emile Steyn, Aidan Henwood, Meghan Grobler, Weea Eksteen, Anastacia Curtis, Tanya Scheepers, Amoré Joubert Arno Lombard, Christiaan Kruger, Kyle Tolmay, Jessica Lange, Inge Pretorius, Inus du Preez, Reghardt Vermaak, Miken Mayhew-Ridgers, Dilan Hepburn, Leander Coetzer, Dawid Oosthuizen, Diné Cierenberg, Ian Els, Roelof Swanepoel Lourens Toerien, Jean Blignaut, Philip Steenkamp, Damón Fouchee, Eduard de Mûelenaere, Eckhard Wurm, Wouter Dreyer, Brent Barendse, Piery van der Linde, Jahnco Steenkamp, Calvin Venter, Elric Stander, Martin Errenrich, Dirk Kleinschmidt, Dimar van der Linde Jacques Joubert, Rainier Joubert, Andreas Schalekamp, Reuben van Rooyen, Luan Fischer, Tiaan Hein, JP Gerber, Ben Forster, Marco du Raan, Rohnan Harris, André Wears-Taylor, Chris Burger, Rüdiger Klopper, Jeandré Jordaan, Hennie van Wyk, Jan-Harm Lindeque, Ronen Bunton
Mnr Jan-Albert de Kock   janalbert@garsies.co.za

TOEKENNINGS 2018

ORGANISEERDER      Jan-Albert de Kock

ontwerp - eBantjes

PRESTASIES  2018

SA NASIONALE WENNERS

2018 Kampioene

SPUR MTB-SKOLEREEKS

Algehele Gemengde Skolewenners (2de agtereenvolgende jaar)  

BESTE BERGFIETSRYERS VAN DIE JAAR

Wicus Breytenbach Rimarí Sutton

BERGFIETSRY

PRESTASIES 2018

SPAN  2018

SKOLESPAN Wilhelm Breytenbach, Leah Elliot, Margo de Bruin, AB Herbst,  Wicus Breytenbach, Rimarí Sutton, Stefan Botma, Izé Rautenbach, Divan Blignaut, Ruben Liebenberg, Simoné Oberholzer, Samantha van Es, Genevieve Curtis, Dylan Oosthuysen, Christiaan Matthee, Emile Steyn, Aidan Henwood, Meghan Grobler, Weea Eksteen, Anastacia Curtis, Tanya Scheepers, Amoré Joubert, Arno Lombard, Christiaan Kruger, Kyle Tolmay, Jessica Lange, Inge Pretorius, Inus du Preez, Reghardt Vermaak, Miken Mayhew-Ridgers, Dilan Hepburn, Leander Coetzer, Dawid Oosthuizen, Diné Cierenberg, Ian Els, Roelof Swanepoel, Lourens Toerien, Jean Blignaut, Philip Steenkamp, Damón Fouchee, Eduard de Mûelenaere, Eckhard Wurm, Wouter Dreyer, Brent Barendse, Piery van der Linde, Jahnco Steenkamp, Calvin Venter, Elric Stander, Martin Errenrich, Dirk Kleinschmidt, Dimar vd Linde, Jacques Joubert, Rainier Joubert, Andreas Schalekamp, Reuben v Rooyen, Luan Fischer, Tiaan Hein, JP Gerber, Ben Forster, Marco du Raan, Rohnan Harris, André Wears-Taylor, Chris Burger, Rüdiger Klopper, Jeandré Jordaan, Hennie van Wyk, Jan-Harm Lindeque en Ronen Bunton

TOEKENNINGS 2017

ontwerp eBantjes

SPUR MTB-SKOLEREEKS

Spur MTB-skolereeks moet elke ryer konstant goed presteer in elk van die vier wedrenne. Die topskole word bepaal na die vier provinsiale wedrenne en hierdie skole word dan na die Nasionale Kampioenskap genooi.

SA NASIONALE KAMPIOEN (ALGEHEEL)

SA NASIONALE WENNERS

2018 Kampioene

SPUR MTB-SKOLEREEKS

Algehele Gemengde Skolewenners (2de agtereenvolgende jaar)  

BESTE BERGFIETSRYERS

Leih Elliot   Sub Junior Kyle Tolmay Sub Junior Marco de Bruin Jeug 16 Simoné Oberholzer Jeug 15 Ian Els   Jeug 15

BESTE BERGFIETSRYERS VAN DIE JAAR

Wicus Breytenbach
Rimari Sutton

Hoërskool Garsfontein