ontwerp - eBantjes
Rolinastraat, Garsfontein,  Pretoria,  0042 Posbus 90001, Garsfontein, Pretoria, 0042 t:  012 998 6096 f:  012 998 6095  

SKOOLAANSOEKE

Me Theresa vd Merwe   aansoeke@garsies.co.za

KOSHUISVADER EN KOSHUISAANSOEKE

Mnr Eugene Rossouw koshuis@garsies.co.za

ONDERWYSPOS-AANSOEKE

Mnr L Bantjes (hoof) hoof@garsies.co.za

SKOOL

Mnr L Bantjes (hoof) hoof@garsies.co.za Me Nola Peirce ( PA van hoof) nola@garsies.co.za Mnr N du Plooy (adjunk) neels@garsies.co.za Mnr W Vorster  (adjunk) willie@garsies.co.za Mnr G Theunissen (bemarking) gustav@garsies.co.za Mnr Tommy Kok  (akademie)  tommy@garsies.co.za Mnr Retief Smith (sport) retief@garsies.co.za Mnr C vd Berg (kultuur) kultuur@garsies.co.za

ONDERSTEUNINGSDIENSTE

Dr J Roux
ontwerp - eBantjes

KONTAK ONS                

ontwerp eBantjes
Dr J Roux				jroux@garsies.co.za  AKADEMIESE ONDERSTEUNINGSDIENSTE
Mnr L Bantjes (hoof)    Me Nola Peirce (Hoof se sekreatresse) Mnr N du Plooy (Adjunk) Mnr W Vorster  (adjunk) Mnr Gustav Theunissen (Bemarking Skool/Sport) Mnr T Kok (Akademie) Mnr Retief Smith (Sport) Mnr C vd Berg (Kultuur)

ONDERWYSPOS-AANSOEKE

Mnr Leon Bantjes

SKOOLAANSOEKE

Me T vd Merwe (Skool- en Koshuisaansoeke)

KOSHUISAANSOEKE

Mnr Eugene
Rolinastraat, Garsfontein,  Pretoria,  0042 Posbus 90001, Garsfontein, Pretoria, 0042 t:  012 998 6096 f:  012 998 6095  

Hoërskool Garsfontein