Carin Strauss

Voormalige Protea en SA onder 21-afrigter Afrigter 1ste Span

AFRIGTERS

TOERNOOIE EN TOERE

0/14A en B

0/14C en D

1STE SPAN

Nadia Joubert nadiajb@garsies.co.za

2des

Susan Forssman susan@garsies.co.za

0/17A

Carin Strauss   netbal@garsies.co.za
Danél Herselman danel@garsies.co.za

0/16A en B

Lené Myburgh lene@garsies.co.za

0/15A en B

Teresa Pretorius theresa@garsies.co.za
Anel van den Bergh anel@garsies.co.za

3des en 4des

0/17B

Nadia Joubert nadiajb@garsies.co.za
Carmen Steytler carmen@garsies.co.za

0/15B en C

Marishea Schoeman marishea@garsies.co.za
3 Maart Vriendskaplik  vs EG Jansen Tuis  10 Maart TUKSREEKS:  HTS Middelburg  Tuis 17 Maart TUKSREEKS:  vs Kempton Park  Tuis  20 Maart  Vriendskaplik:  Oos- Moot Weg  24 Maart TUKSREEKS:  vs Transvalia  Weg  29-31 Maart AHMP Prestige toernooi: Alle A-spanne  AHMP 14 April TUKSREEKS:  vs Pietersburg Tuis  21 April TUKSREEKS:  vs Monument Weg   4 Mei  TUKSREEKS:  FINAAL EG Jansen  9 Mei  LIGA:  vs Zwartkop Tuis 11 Mei LIGA:  vs AHMP Tuis 16 Mei LIGA:  vs Eldoraigne Weg  23 Mei LIGA:  vs PHSG Tuis 26 Mei LIGA:  vs Menlopark Tuis 30 Mei LIGA: vs Waterkloof  Weg 8-9 Junie GSS Kay Mosepe O/15 Concordia  15-16 Junie  GSS Kampioenskap EG Jansen  24-28 Junie  All Ages Kampioenskap EG Jansen 13-14 Julie Coke Toernooi (Alle A-spanne) Potchefstroom 20-21 Julie SASN Top Schools 3-4 Aug SASN Top Schools O/19 (Kwart&Semi) Kaaptstad 18 Aug SASN Top Schools )/19 (Finaal) EG Jansen 3-6 Oktober Kay Motsepe Games O/15

NETBAL     

DIREKTEUR        

Me Susan Forssman word geoormerk vir ‘n inter-nasionale gradering as skeidsregter. Me Forssman skeidsregtydens die Brutal Fruit Cup en is genooi om tydens die Afrika World Cup Qualifiers in Uganda te skeidsreg.

PRESTASIES 2017

Andile Tombeni (Provinsiaal), Jani Bergh (Nasionaal), Lee-Ann Broodryk (Provinsiaal)

TOEKENNINGS 2017

Jani Bergh, Andile Tombeni en Lee-Anne Broodryk verwerf Gauteng-kleure en neem aan die SA-Skolekampioenskap deel. Jani Bergh is vir die SA-skole- span gekies, wat in Fidji aan ‘n internasionale toernooi deelgeneem het en is ook as die Beste Senior Speler in Gauteng vereer.

BESTE SPELERS

Danielle Esterhuizen (Junior doel)

Ané Visser (Senior verdediger)

Lee-Anne Broodryk (Junior verdediger)

Jani Bergh (Senior senterbaanspeler) Doné Barnard (Senior doel)
Me Lené Myburgh het haar nasionale B+ -gra- dering as skeidsregter verwerf. Sy rig ook ‘n Gauteng O19-span af, wat ‘n derde plek by die SA-O/19 behaal.

NASIONAAL EN PROVINSIAAL

ontwerp - eBantjes

PRESTASIES 2018

 Kari van der Walt (o/18) , Karlie Fourie (o/17), Lee-Anne Broodryk (o/15) en Cara van der Walt (o/18)

GAUTENG SCHOOL SPORTS (GSS-span)

TuksSkoleReeks - ALGEHEEL 2de

SA TOP SCHOOLS

19A  SESDE in Suid-Afrika
0/14A eindig 3de 0/15A eindig 2de 0/16A eindig 6de 0/17A eindig 2de 0/19A eindig 2de

AHMP

TOERNOOI

TUKS

SKOLE-REEKS

0/18A eindig 2de 0/18B eindig 8de 0/17A eindig 1ste 0/17B eindig 1ste 0/16A eindig 8de 0/16B eindig 2de 0/15A eindig 3de 0/15B eindig 2de 0/14A eindig 4de 0/14B eindig 1ste

COKE TOERNOOI

(POTCH VOLKIES)

19A eindig 9de 17A eindig 4de 16A eindig 16de 15A eindig 3de 14A eindig 7de
0/15A eindig 4de  0/15A eindig 3de in SA 0/14A eindig 7de

FASTGAUTENG

KAMPIOENSKAP

19A eindig 3de 17A eindig 4de 14A eindig 4de

GAUTENG

KAMPIOENSKAP

L Bantjes, C Strauss, Daniel Steyn, Marise vd Westhuisen, Kari vd Walt, Luka Greyling, Cara vd Walt, Mariné Engelbrecht,

Ané Visser, Cornel Steyn, Danielle Esterhuizen, Hielde Marais

1ste SPAN 2018

MERIETE TOEKENNINGS 2018

Kari van der Walt Senior Doel Hielde Marais Senior Senter Ané Visser Seniort Verdediger
Vanya Jansen van Rensburg Junior Doel Chané Kok   Junior Senter Lee-Anne Broodryk   Junior Verdediger
SPELER VAN DIE JAAR    Thalene Hanekom (0/17A)
BESTE SPELERS   Ané Visser (Snr) en Lee-Anne Broodryk (Jnr)

“CAPPING” 1STES  2019

1STE SPAN

NETBAL

AFRIGTERS

Nadia Joubert nadiajb@garsies.co.za

2des

Susan Forssman susan@garsies.co.za

0/17A

Carin Strauss   netbal@garsies.co.za
Danél Herselman danel@garsies.co.za

0/16A en B

Lené Myburgh lene@garsies.co.za

0/15A en B

Teresa Pretorius theresa@garsies.co.za

0/14A en B

Anel van den Bergh anel@garsies.co.za

3des en 4des

Nadia Joubert nadiajb@garsies.co.za
Carmen Steytler Carmen@garsies.co.za

0/15B en C

0/14C en D

Marishea Schoeman marishea@garsies.co.za

 0/17B

TOERNOOIE EN TOERE

3 Maart Vriendskaplik  vs EG Jansen 10 Maart TUKSREEKS:  HTS Middelburg  17 Maart TUKSREEKS:  vs Kempton Park  20 Maart  Vriendskaplik:  Oos- Moot 24 Maart TUKSREEKS:  vs Transvalia  29-31 Maart AHMP Prestige toernooi: Alle A-spanne  14 April TUKSREEKS:  vs Pietersburg 21 April TUKSREEKS:  vs Monument  4 Mei  TUKSREEKS:  FINAAL 9 Mei  LIGA:  vs Zwartkop 11 Mei LIGA:  vs AHMP 16 Mei LIGA:  vs Eldoraigne 23 Mei LIGA:  vs PHSG 26 Mei LIGA:  vs Menlopark 30 Mei LIGA: vs Waterkloof  8-9 Junie GSS Kay Mosepe O/15  15-16 Junie  GSS Kampioenskap  24-28 Junie  All Ages Kampioenskap 13-14 Julie Coke Toernooi (Alle A-spanne) 20-21 Julie SASN Top Schools 3-4 Aug SASN Top Schools O/19 (Kwart&Semi) 18 Aug SASN Top Schools )/19 (Finaal) 3-6 Oktober Kay Motsepe Games O/15 Carin Strauss Direkteur	 Voormalige Protea en  SA onder 21-afrigter Afrigter 1ste Span        netbal@garsies.co.za
ontwerp eBantjes

PRESTASIES 2017

Andile Tombeni (Provinsiaal), Jani Bergh (Nasionaal), Lee-Ann Broodryk (Provinsiaal)
Jani Bergh, Andile Tombeni en Lee-Anne Brood- ryk verwerf Gauteng-kleure en neem aan die SA- Skolekampioenskap deel. Jani Bergh is vir die SA- skole-span gekies, wat in Fidji aan ‘n internasio- nale toernooi deelgeneem het en is ook as die Beste Senior Speler in Gauteng vereer.
Me Susan Forssman word geoormerk vir ‘n internasionale gradering as skeidsregter. Me Forssman skeidsregtydens die Brutal Fruit Cup en is genooi om tydensdie Afrika World Cup Qualifiers in Uganda te skeidsreg.
Me Lené Myburgh het haar nasionale B+ -gra- dering as skeidsregter verwerf. Sy rig ook ‘n Gauteng O19-span af, wat ‘n derde plek by die SA-O/19 behaal.

TOEKENNINGS 2017

BESTE SPELERS

Danielle Esterhuizen (Junior doel)

Ané Visser (Senior verdediger)

Lee-Anne Broodryk (Junior verdediger)

Jani Bergh (Senior senterbaanspeler) Doné Barnard (Senior doel)

NASIONAAL EN PROVINSIAAL

PRESTASIES 2018

TuksSkoleReeks - ALGEHEEL 2de

SA TOP SCHOOLS

19A  SESDE in Suid-Afrika
0/14A eindig 3de 0/15A eindig 2de 0/16A eindig 6de 0/17A eindig 2de 0/19A eindig 2de

AHMP

TOERNOOI

TUKS

SKOLE-REEKS

0/18A eindig 2de 0/18B eindig 8de 0/17A eindig 1ste 0/17B eindig 1ste 0/16A eindig 8de 0/16B eindig 2de 0/15A eindig 3de 0/15B eindig 2de 0/14A eindig 4de 0/14B eindig 1ste

COKE TOERNOOI

(POTCH VOLKIES)

19A eindig 9de 17A eindig 4de 16A eindig 16de 15A eindig 3de 14A eindig 7de
0/15A eindig 4de  0/15A eindig 3de  SA 0/14A eindig 7de

FASTGAUTENG

KAMPIOENSKAP

 Kari van der Walt (o/18) , Karlie Fourie (o/17), Lee-Anne Broodryk (o/15) en Cara van der Walt (o/18)

PROIVINSIAAL - GAUTENG

L Bantjes, C Strauss, Daniel Steyn, Marise vd Westhuisen,

Kari vd Walt, Luka Greyling, Cara vd Walt, Mariné Engelbrecht,

Ané Visser, Cornel Steyn, Danielle Esterhuizen, Hielde Marais

1STE span 2018

MERIETE TOEKENNINGS 2018

Kari van der Walt Senior Doel Hielde Marais Senior Senter Ané Visser Seniort Verdediger
Vanya Jansen van Rensburg Junior Doel Chané Kok   Junior Senter Lee-Anne Broodryk   Junior Verdediger
SPELER VAN DIE JAAR    Thalene Hanekom (0/17A)
BESTE SPELERS   Ané Visser (Snr) en Lee-Anne Broodryk (Jnr)
19A eindig 3de 17A eindig 4de 14A eindig 4de

GAUTENG

KAMPIOENSKAP

“CAPPING”  1STES 2019

Hoërskool Garsfontein