S1

Nick Bérichon seunshokkie@garsies.co.za Tommie Kok tommy@garsies.co.za

S2

Nicholas Church Corne Viljoen

S16A

Tim Halle Rihann van der Merwe 

D16B

Coert Geldenhuys Francois van Rensburg

S16C

Adriaan Mouton

S14A

Jason Stiff Edrich van der Walt

S14B

Hannes Swart Carlette Greyling DOELWAGTERS Inke van Wyk en Sulize de Klerk

KONDISIONERING

Waldo van Heerden en Francois van Rensburg

SPESIALIS / ANALIS

Pieter Combrinck  

AFRIGTERS

TOERNOOIE EN TOERE

S14A Afrigtingskliniek (Nedstar) 2 – 4 April by Midstream Westvill Boys High Feestoernooi  28-31 Maart (KZN) S14B Afrigtingskliniek (Nedstar) 2 – 4 April by Midstream
S1 Kamp - 27-31 April (Pretoria / Johannesburg) S16A Bloemhof toernooi 28 – 31 Maart in Kaapstad Kamp (Garsfontein) en Nedsta-wedstryde 4 – 6 April by Midstream Rondebosch Feestoernooi S16B Afrigtingskliniek (Nedstar) 2 – 4 April by Midstream

SEUNSHOKKIE                 

DIREKTEUR      Nick Bérichon

ontwerp - eBantjes
Francois Robbertse 16A Marcel Hefer 16B, Philip Pretorius 16B en Declan Brunnete 16B

 NORTHERNS HOCKEY 0/18-spanne

Adam De Beer 18A en Adriaan Heydenrych Northerns 18B

 NORTHERNS HOCKEY 0/16-spanne

TuksSkole-reeks			Algeheel	eindig 1ste 1stes		eindig 1ste O/14A	eindig 2de  Noordvaal-kompetisie 1stes		eindig 2de in A-toernooi O/14A	wen B-toernooi  Wicus Robbertse en Polite Smaye O/18 PROVINSIAAL  O/16 PROVINSIAAL  Francois Robbertse O/14 PROVINSIAAL  Charles Timms Inus du Preez BESTE SENIORS Adam de Beer 			(Verdediger) Polite Smaye 			(Voorspeler) Wicus Robbertse 			(Middelveldspeler) Jandré Labuschagne 		(Doelwagter)   BESTE JUNIORS  Francois Robbertse 		(Middelveldspeler) Luan Mulder 			(Agterspeler) Inus du Preez 			(Voorspeler)

HOOGTEPUNTE  2017

TOEKENNINGS 2017

PRESTASIES  2017

HOOGTEPUNTE  2018

NOORDVAAL Aangewys as BESTE HOKKIESKOOL en ALGEHELE WENNERS 1stes WENNERS
NOORDVAAL - 16A TWEEDE
NOORDVAAL - 14A DERDE

SEUNSHOKKIE

AFRIGTERS

TOERE EN TOERNOOIE

HOOGTEPUNTE 2017

S1

Nick Bérichon Tommie Kok

S2

Nicholas Church Corne Viljoen

S16A

Tim Halle Rihann van der Merwe 

S16B

Coert Geldenhuys Francois van Rensburg

S16C

Adriaan Mouton

S14A

Jason Stiff Edrich van der Walt

S14B

Hannes Swart Carlette Greyling DOELWAGTERS Inke van Wyk en Sulize de Klerk

KONDISIONERING

Waldo van Heerden en Francois van Rensburg

SPESIALIS / ANALIS

Pieter Combrinck  
S1 Kamp - 27-31 April (Pretoria / Johannesburg) S16A Bloemhof toernooi 28 – 31 Maart in Kaapstad Kamp (Garsfontein) en Nedsta-wedstryde 4 – 6 April by Midstream Rondebosch Feestoernooi S16B Afrigtingskliniek (Nedstar) 2 – 4 April by Midstream
S14A Afrigtingskliniek (Nedstar) 2 – 4 April by Midstream Westvill Boys High Feestoernooi  28-31 Maart (KZN) S14B Afrigtingskliniek (Nedstar) 2 – 4 April by Midstream
TuksSkole-reeks Algeheel eindig 1ste 1stes eindig 1ste O/14A eindig 2de Noordvaal-kompetisie 1stes eindig 2de in A-toernooi O/14A wen B-toernooi
Wicus Robbertse en Polite Smaye

O/18 PROVINSIAAL

PRESTASIES  2017

O/16 PROVINSIAAL

Francois Robbertse

O/14 PROVINSIAAL

Charles Timms

Inus du Preez

TOEKENNINGS 2017

BESTE SENIORS

Adam de Beer

(Verdediger)

Polite Smaye

(Voorspeler)

Wicus Robbertse (Middelveldspeler) Jandré Labuschagne (Doelwagter)

BESTE JUNIORS

Francois Robbertse (Middelveldspeler) Luan Mulder (Agterspeler) Inus du Preez (Voorspeler)
ontwerp eBantjes


HOOGTEPUNTE  2018

Francois Robbertse 16A Marcel Hefer 16B, Philip Pretorius 16B en Declan Brunnete 16B

 NORTHERNS HOCKEY 0/18-spanne

Adam De Beer 18A en Adriaan Heydenrych Northerns 18B

 NORTHERNS HOCKEY 0/16-spanne

NOORDVAAL - 16A TWEEDE
NOORDVAAL Aangewys as BESTE HOKKIESKOOL en ALGEHELE WENNERS 1stes WENNERS
NOORDVAAL - 14A DERDE

Hoërskool Garsfontein